Садова фігура "Білка гризе шишку" виготовлена з полістоуна.
Фігура виготовлена настілько реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 19 см, довжина - 18 см, ширина - 9см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmpf3kM4XM/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 180 мм |
| Высота | 190 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴





