Садова фігура "Цуценя лабрадора" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Колір може відрізнятися від фото.
Розміри: висота - 28см, довжина -27см, ширина - 16см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmpZ_1sfvU/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 160 мм |
| Длина | 270 мм |
| Высота | 280 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 991 ₴





