Садова фігура "Собака чихуа-хуа" виготовлена з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Колір нашийника може відрізнятися від фото.
Розміри: висота - 17см, довжина - 21см, ширина - 14см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmpSSdso9-/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 140 мм |
| Длина | 210 мм |
| Высота | 170 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 706 ₴





