Садова фігура "Гном з грибом та їжачком" (під ліхтар) виготовлен з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Ліхтар не йде в комплекті з гномом. Ліхтар коштує - 150 гр.
Розміри: висота - 60см, ширина - 30см, довжина - 39см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-hAHKqoc3g/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 390 мм |
| Высота | 610 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 335 ₴





