Садова фігура "Баран" виготовлена з пластика.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 42см, довжина - 48см, ширина - 20см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmpJXnMaHZ/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 480 мм |
| Высота | 420 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 362 ₴






