Садова фігура "Два гуся" виготовлена з пластика.
Фігура дуже реалістична, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 55 см, довжина - 40 см, ширина - 25 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG0FWfUMQAL/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 550 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 400 мм |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Тематика изделия | Животные |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 353 ₴





