Свиня товстушка виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 30 см, довжина - 50см, ширина - 30см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG0FShzMbAe/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 500 мм |
| Высота | 300 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 221 ₴





