Чапля велика виготовлена з пластика.
Ноги - металеві.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота з ногами- 100 см, довжина - 70 см, ширина - 16 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 700 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Тематика виробу | Птахи |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 023 ₴




