Лелека великий виготовлен з пластика, ноги - металеві.
Ноги знімні, це полегшуе зберігання лелеки.
Фігура вироблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 111 см, довжина - 59 см, ширина - 23 см, высота лелеки без ніг - 38 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-bPL4Ds6rf/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 1100 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 590 мм |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Тематика изделия | Птицы |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 226 ₴




