Лелека середній виготовлен з пластика, ноги - металеві.
Ноги у лелеки знімні, це полегшує її зберігання.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота лелеки з ногою - 80 см, висота лелеки - 27 см, довжина - 48 см, ширина - 19 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmoymFMwhT/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 800 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 480 мм |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Тематика изделия | Птицы |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴




