Лелека маленький виготовлен з пластика.
Фігура зробленана настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота лелеки з ногами - 50 см, довжина - 33 см, ширина - 12 см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmovYusa9G/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 330 мм |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Тематика изделия | Птицы |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 725 ₴





