Качка пухнаста виготовлена з пластика.
Фігура зроблена дуже реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 47 см,довжина - 25см, ширина - 19см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG0EmltsnhJ/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 470 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 250 мм |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Тематика изделия | Птицы |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 953 ₴






