Кокетка - гарна прикраса вашого саду. Фігура виготовлена з пластика,
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 68см, довжина - 45см, ширина - 40см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-bJTX7slK2/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Религия, божества, мифические существа |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 400 мм |
| Длина | 450 мм |
| Высота | 680 мм |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 285 ₴





