Олень виготовлен з пластика.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Колір виробу може бути темніший і відрізнятися від фото!!!!!!!
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 105см, довжина - 80см, ширина - 35см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmor0Ysed4/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 350 мм |
| Длина | 800 мм |
| Высота | 1050 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 999 ₴




