Цуценя біло-руде виготовлено з полістоуна.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 14 см, довжина - 11 см, ширина - 13см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmoCgps1PK/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 110 мм |
| Высота | 140 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 647 ₴





