Котик виготовлен з полістоуна.
Фігура зробленана настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 18см, довжина - 38см, ширина - 17см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmnzX9M1lF/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 170 мм |
| Длина | 380 мм |
| Высота | 180 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 294 ₴





