Великий кіт Мурчик виготовлений з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: довжина - 55 см, висота - 20 см, довжина звисаючаї лапи - 17 см, ширина - 30 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmnRZSsU4M/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 550 мм |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Оранжевый |
| Тематика изделия | Животные |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴





