Садова фігура "Їжак Тоха, голова вправо" виготовлена з полістоуна.
ФІгура зроблена настільки реалістично, що її важко відрізнити від живих їжачків.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 14см, довжина - 23см, ширина - 13см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmmyh5sWXF/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 230 мм |
| Высота | 140 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 862 ₴




