Садова фігура "Їжак Тоха великий" виготовлен з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 17 см, довжина - 25 см, ширина - 18 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 250 мм |
| Высота | 170 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 964 ₴




