Садова фігура "Їжачок з квіточками" виготовлен з полистоуна.
Колір квіточок може відрізнятися від фото.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 13см, довжина - 12см, ширина - 11см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmmgWdMkUg/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 120 мм |
| Высота | 130 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 451 ₴





